0 Comments

ОГОЛОШЕННЯ на заміщення посади

Житомирська обласна рада оголошує конкурс на заміщення посади директора-художнього керівника  комунального закладу Житомирський академічний обласний театр ляльок”  Житомирської обласної ради.

        У конкурсі можуть брати участь громадяни України, які мають вищу освіту, стаж роботи у сфері культури не менше трьох років, володіють державною мовою та здатні за своїми діловими і моральними якостями, освітнім і професійним рівнем виконувати відповідні посадові обов’язки.

Дата початку формування конкурсної комісії — з дня опублікування  оголошення про конкурс.

Строки проведення конкурсу — не пізніше 2-х місяців з дня опублікування  оголошення про конкурс.    

        Особи, які бажають брати участь у конкурсі, упродовж 30 днів з дня опублікування оголошення про конкурс подають у  Житомирську обласну  раду  такі документи:

заяву про участь у конкурсі, з наданням згоди на обробку персональних даних відповідно до Закону України «Про захист персональних даних»;

автобіографію, в якій вказано прізвище, ім’я та по батькові, число, місяць, рік і місце народження, інформацію про громадянство, відомості про освіту, трудову діяльність, посаду (заняття), місце роботи, громадську роботу   (у тому числі на виборних посадах), контактний номер телефону та адресу електронної пошти чи іншого засобу зв’язку, відомості про наявність чи відсутність судимості;

копію документа, що посвідчує особу;

копії документів про вищу освіту;

— два рекомендаційних листи довільної форми;

— мотиваційний лист довільної форми.

Зазначені документи надсилаються на поштову (10014, м. Житомир,  майдан  ім. С.П. Корольова, 1) та електронну (post@zt.gov.ua) адреси Житомирської обласної ради у встановлений  вище строк.

Особа може надати інші документи, які, на її думку, підтверджують її професійні чи моральні якості.

Конкурсний добір проводиться публічно.

На засідання конкурсної комісії для публічної презентації кандидатам необхідно підготувати проєкт програми розвитку комунального закладу Житомирський академічний обласний театр ляльок”  Житомирської обласної ради на один і п’ять років.

 

         За додатковою інформацією звертатися за телефонами:

43-21-44, 43-21-45.

Добавить комментарий

Ваш e-mail не будет опубликован. Обязательные поля помечены *